48Poland
   Szukaj:  Miasto:  Ulica:  Województwo:  
DZIAŁY GOSPODARKI       BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
dodaj firmę do bazy
 
 
Baza firm > Budownictwo, Infrastruktura > Beton
BUDOKRUSZ SP. Z O.O. -
 
BUDOKRUSZ SP. Z O.O.
KONTAKT
Miejscowość: 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Odrano Wola
Ulica: ul. Osowiecka 47
Województwo:mazowieckie
Powiat:grodziski
Telefon1:(22) 755 54 40
Fax:(22) 755 54 40
e-mail1:budokrusz@budokrusz.pl
Www1:www.budokrusz.pl
INFORMACJE DODATKOWE
Branża: Beton
Działalność:produkcja, handel hurtowy, handel detaliczny
Powrot
Strona główna
 
OFERTA

BUDOKRUSZ® jest przedsiębiorstwem prywatnym, w 100% z polskim kapitałem, działającym w sektorze budowlanym od 1990 r. Jest czołowym producentem betonu, kostki brukowej, wyrobów kanalizacyjnych oraz wyrobów budowlanych w Polsce.

Rok 2000 był przełomowym momentem w historii firmy, gdzie w miejscowości Odrano Wola k/Grodziska Maz. powstał nowoczesny zakład do produkcji kostki brukowej oraz galanterii betonowej. Szeroki asortyment spowodował, że nasze wyroby bardzo szybko stały się rozpoznawalne w centralnej Polsce. Nasze kostki są dostarczane na duże inwestycje przemysłowe, hipermarkety, miejskie stacje benzynowe, jak również na ścieżki rowerowe i przydomowe ogródki.

W 2004 r. do naszej rodziny dołączyły dwa kolejne zakłady produkcyjne. Zakład prefabrykacji w Skierniewicach i nowy zakład produkcji betonu w Mysiadle k/Warszawy. Pierwszy specjalizuje się w produkcji płyt stropowych kanałowych, płyt stropowych FILIGRAN oraz płyt drogowych ,,MON”. Tak jak inne zakłady produkuje również beton towarowy. Drugi produkuje beton towarowy oraz sprzedaje kostki brukowe i inne wyroby budowlane.

W 2006 r. w Odrano Woli powstał nowoczesny zakład produkcyjny wyrobów kanalizacyjnych. W szerokim asortymencie znajdują się studnie szczelne PRECISE® rury kielichowe PRECISE®, osadniki deszczowe oraz przepusty drogowe. Po trzech latach BUDOKRUSZ wysunął się na pozycję lidera w branży kanalizacyjnej.

W spółce pracuje ponad 550 osób w 10 zakładach produkcyjnych.

Położenie firmy
Galeria firmy
 
Innowacyjna Gospodarka
Logo UE