48Poland
   Szukaj:  Miasto:  Ulica:  Województwo:  
DZIAŁY GOSPODARKI       BRANŻE ALFABETYCZNIE: A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ż
dodaj firmę do bazy
 
 
Baza firm > Telekomunikacja, informatyka > Telekomunikacja
ORANGE PTK CENTERTEL SP. Z O.O. -
 
ORANGE PTK CENTERTEL SP. Z O.O.
KONTAKT
Miejscowość: 96-100 Skierniewice
Ulica: ul. Jagiellońska 34
Województwo:mazowieckie
Powiat:Skierniewice
Telefon1:(22) 588 78 83
Telefon kom:510 100 100
Fax:(22) 588 78 83
e-mail1:bok@orange.pl
Www1:www.orange.pl
INFORMACJE DODATKOWE
Branża: Telekomunikacja
Działalność:usługi
Powrot
Strona główna
 
OFERTA

Na polskim rynku Orange pojawił się jesienią 2005 r., zastępując popularną Ideę. Od początku nowa marka zjednała sobie rzeszę zwolenników. Dziś obecna jest na całym świecie. Orange powstał w marcu 1994 roku, na bardzo już wówczas konkurencyjnym rynku brytyjskim. Od początku ambicją Orange było stać się pierwszą, preferowaną przez klientów marką. Jej twórcy wiedzieli, że aby osiągnąć taki sukces, należy zbudować silny, nowatorski i wyraźnie odróżniający się od konkurencyjnych wizerunek marki, inny od marek skoncentrowanych na zaawansowanej technologii i skomplikowanych planach taryfowych.

Ambicją Orange było więc, nie tyle pokazywanie jej wysokiego zaawansowania technologicznego, ale to, jak zaawansowana technologia może przyczynić się do poprawy życia przez nowatorskie rozwiązania ułatwiające komunikację i zbliżające ludzi.

Orange jest marką, która przełamała ustalone wcześniej schematy, czyniąc telefonię komórkową prostszą i bardziej zrozumiałą, tworząc nowe standardy i usługi takie jak np. jednosekundowe naliczanie, które nie tylko wzmacniały jej innowacyjny charakter, ale także podnosiły jej wartość jako marki uczciwej i rozumiejącej potrzeby klientów.

Słowo Orange jako nazwa telefonii zostało wybrane dlatego, że najlepiej prezentuje idee marki kojarzone z zabawą, optymizmem, radością życia, wolnością, a także z jej przyjaznym charakterem. W celu dobitniejszego podkreślenia prostego, uczciwego i przyjaznego charakteru marki jej twórcy wybrali jako logo pomarańczowy kwadrat z napisem Orange na dole. Precyzyjnie opracowana strategia marki i jej kampania wprowadzająca odniosły ogromny sukces, który stał się wzorcowym przykładem wprowadzania nowej marki na rynek. Miarą tego sukcesu było to, że Orange po półtora roku od wprowadzenia, pod koniec 1995 roku podwoił liczbę swoich klientów i obecnie jest marką o najwyższym wskaźniku zadowolenia swoich użytkowników.

W Polsce operatorem Orange jest Polska Telefonia Komórkowa Centertel (od 19 września 2005 r.) - lider innowacyjności na polskim rynku telefonii mobilnej. Jedynym udziałowcem PTK Centertel jest obecnie Telekomunikacja Polska S.A.

REKOMENDACJE

Słowa kluczowe: telefonia komórkowa, orange, telefony na karte, mix, komórki

Położenie firmy
Galeria firmy
 
Innowacyjna Gospodarka
Logo UE